2022/04/30 Zumaia

Joan den larunbatean, apirilak 30, Pista Eskolarteko 5. Proba ospatu zen Zumaian. Hona hemen emaitzen aurrerapen bat:

  • K1 Infantila A Gizonezkoa

Gaizka López 1º (PASAIA KAYAK 2005 K.K.)

Alain Sancet 2º (CLUB PIRAGUISMO PAMPLONA)

Lukas Cabezón 3º (SANTIAGOTARRAK)

  • K1 Infantila B Gizonezkoa

Ibai Aramburu 1º (SANTIAGOTARRAK)

Oinatz Alonso 2º (PASAIA KAYAK 2005 K.K)

Xabier Ona 3º (DONOSTIA KAYAK K.E.)

  • K1 Alebina A Gizonezkoa

Suhar Ursua (SANTIAGOTARRAK)

  • C1 Alebina A Gizonezkoa

Markel Vertiz 1º (SANTIAGOTARRAK)

 

  • K1 Infantila A Emakumezkoa

Maddi Remesar 1º (CLUB NATACION PAMPLONA)

Nora Arana 2º (SANTIAGOTARRAK)

Ana Martiarena 3º (ITXAS GAIN)

 

  • K1 Infantila B Emakumezkoa

Ainé San Martin 1º (CLUB PIRAGUISMO PAMPLONA)

Eider Cecilia 2º (SANTIAGOTARRAK)

June Arrastua 3º(SANTIAGOTARRAK)

 

  • C1 Alebina A Emakumezkoa

Carla Graña 1º (SANTIAGOTARRAK)

Jara Castells 2º (ATSS)

June Deus 3º (ATSS)

  • C1 Alebina B Emakumezkoa

Ana Aramburu 1º (SANTIAGOTARRAK)

  • K1 Alebina A Gizonezkoa

Iker Rubio 1º (Donostia kayak K.E.)

Iker Camacho 2º (SANTIAGOTARRAK)

Eneko Imbuluzqueta 3º (CLUB PIRAGUISMO PAMPLONA)

 

  • K1 Alebina B Gizonezkoa

Adei Abanzabalegi 1º (CLUB PIRAGUISMO PAMPLONA)

Teo Burguera2º (CLUB PIRAGUISMO PAMPLONA)

Unax Juaristi (SANTIAGOTARRAK)

 

  • C1 Infantila A Gizonezkoa

Odei Gelbenzu 1º (SANTIAGOTARRAK)

  • C1 Infantila B Gizonezkoa

Julen Bueno 1º (ATSS)

Jon Otegi 2º (ATSS)

Mario del Teso 3º (ATSS)

  • K1 Alebina A Emakumezkoa

Amaia Aizpurua 1º (ITXAS GAIN)

Eider Isaba 2º (CLUB NATACION PAMPLONA)

Nora Iturralde 3º (CLUB PIRAGUISMO PAMPLONA)

  • K1 Alebina B Emakumezkoa

Maddi Urdaniz 1º (CLUB NATACION PAMPLONA)

Aitana Echezortu 2º (PASAIA KAYAK 2005 K.K.)

Maddi Aizpurua 3º (ITXAS GAIN)

  • TALDEEN SAILKAPENA
    Postua SANTIAGOTARRAK 187 puntos
  • Postua ITXAS GAIN 103 puntos
  • Postua PASAIA KAYAK K.K. 50 puntos

 

 

Zorionak eta eskerrik asko guztioi hau aurrera ateratzea posible egiten duzuenagatik.

Probaren emaitza guztiak Eskola Kirola Emaitzetan orrian.

Maiatzaren 22an Gipuzkoako Eskolarteko Pista Txapelketa ospatuko da Pasaian 11: 00etan. Zorte on gure eskolarrentzat!

 

Kaixo!

6º eskola-proba Pista 21/22

2022/04/30 Zumaia

Datorren larunbatean, apirilak 30, Eskolarteko Ur Lasaietako Txapelketa ospatuko da Zumaian.
16:00etan hasiko dira lehen piraguistak lehian.

Hurbildu eta etorri animatzera!

 

Kaixo!

5ºeskola-proba Slalom 21/22

2022/04/24 Dunboa (Irún)

Joan den igandean, apirilak 24, Slalom Eskolarteko 5. Proba ospatu zen Dunboan (Irun). Hona hemen emaitzen aurrerapen bat:

  • K1 Infantila A Gizonezkoa

Oier Azpillaga 1º (ATSS)

Oier Yarza 2º (BETI BUSTI)

  • K1 Infantila B Gizonezkoa

Julen Bueno 1º (ATSS)

Jon Otegui 2º (ATSS)

Eric Lain 3º (ATSS)

  • K1 Alebina A Gizonezkoa

Suhar Ursua (SANTIAGOTARRAK)

  • C1 Alebina B Gizonezkoa

Iñaki Odriozola 1º (ATSS)

Mikel Seren 2º (ATSS)

  • K1 Infantila A Emakumezkoa

Inge Imaz 1º (ATSS)

Ameli Leizaola 2º (ATSS)

  • K1 Infantila B Emakumezkoa

Ainhoa Segura 1º (ATSS)

Maria Garcia 2º (SANTIAGOTARRAK)

Telma Garasa 3º(ATSS)

  • C1 Alebina A Emakumezkoa

Carla Graña 1º (SANTIAGOTARRAK)

Jara Castells 2º (ATSS)

June Deus 3º (ATSS)

  • C1 Alebina B Emakumezkoa

June Amiano 1º (SANTIAGOTARRAK)

  • K1 Alebina A Gizonezkoa

Suhar Ursua 1º (SANTIAGOTARRAK)

Manex Bereau 2º (SANTIAGOTARRAK)

Josu del Pozo 3º (SANTIAGOTARRAK)

  • K1 Alebina B Gizonezkoa

Iñaki Odriozola (ATSS)

Mikel Seren (ATSS)

Leo Fukanuma (ATSS)

 

  • C1 Infantila A Gizonezkoa

Oier Azpillaga 1º (ATSS)

  • C1 Infantila B Gizonezkoa

Julen Bueno 1º (ATSS)

Jon Otegi 2º (ATSS)

Mario del Teso 3º (ATSS)

  • K1 Alebina A Emakumezkoa

Carla Graña 1º (SANTIAGOTARRAK)

Maya Rueda 2º (SANTIAGOTARRAK)

Jara Castells 3º (ATSS)

  • K1 Alebina B Emakumezkoa

June Amiano 1º (SANTIAGOTARRAK)

Lia Guerrero 2º (ATSS)

Meddi Aramendia (ATSS)

  • C1 Infantila A Emakumezkoa

Inge Imaz 1º (ATSS)

Ameli Leizaola 2º (ATSS)

  • C1 Infantila B Emakumezkoa

Ainhoa Segura 1º (ATSS)

Maria Garcia 2º (SANTIAGOTARRAK)

Haizea Celeya 3º (SANTIAGOTARRAK)

  • C1 Infantila B Emakumezkoa

Telma Garasa 1º (ATSS)

June Bajo 2º (SANTIAGOTARRAK)

Ainhoa Seren 3º (ATSS)

  • C2 Alebina A Gizonezkoa

Josu Del Pozo/Gorka Martin 1º (SANTIAGOTARRAK)

  • C2 Alebina A Emakumezkoa

June Celayeta/Miriam Del Pozo 1º (SANTIAGOTARRAK)

  • TALDEEN SAILKAPENA
    Postua ATSS 242 puntu
    2.Postua SANTIAGOTARRAK 176 puntu
    3. Postua BETI BUSTI 16 puntu

 

Zorionak guztioi.
Probaren emaitza guztiak, web-orrian aurki ditzakezu Eskola Kirola Emaitzetan: http://www.gpf-fgp.org/emaitzak/

Datorren asteburuan Eskolarteko Pista 5. proba ospatuko da Zumaian arratsaldeko 16: 00etan. Zorte on gure Eskolarrentzat!

BERTAN BEHERA

Baldintza klimatologiko txarrengatik
oharra ikusi

Kaixo!

Datorren larunbatean, apirilak 2, Eskolarteko Ur Bizietako Txapelketa ospatuko da San Miguelen (Irun).
16: 00etan hasiko dira lehen piraguistak lehian.
Hurbildu eta etorri animatzera!

Informazio gehiagorako https://www.gpf-fgp.org/es/